محسن یگانه و نیما شعبان نژاد

در ادامه تصویری از نیما شعبان نژاد در کنار محسن یگانه را مشاهده می کنید. نیما شعبان نژاد فعالیت هنری را با تئاتر آغاز کرد و با تحصیل در رشته کارگردانی تئاتر از سال ۸۴ وارد دنیای هنر شد.نیما شعبان نژاد در سالهای بعد و بعد از اتمام تحصیلات به صورت جدی تر بازیگری و کارگردانی را ادامه داد.

محسن یگانه و نیما شعبان نژاد

 

بیوگرافی نیما شعبان نژاد

نام :نیما

نام خانوادگی :شعبان نژاد

تاریخ تولد :۲۱ اردیبهشت ۱۳۶۶

محل تولد :کلن آلمان

سال های فعالیت :از ۱۳۸۳ تاکنون

تحصیلات :لیسانس کارگردانی تئاتر

آغاز فعالیت هنری نیما شعبان نژاد

نیما شعبان نژاد فعالیت هنری را با تئاتر آغاز کرد و با تحصیل در رشته کارگردانی تئاتر از سال ۸۴ وارد دنیای هنر شد و در سالهای بعد و بعد از اتمام تحصیلات به صورت جدی تر بازیگری و کارگردانی را ادامه داد.

اولین تجربه نیما شعبان نژاد در دنیای نمایش مربوط به کارگردانی تئاتر مرگ در نمیزند در سال ۸۴ است.

این بازیگر جوان را میتوان به عنوان یکی از چهره های تئاتر دنیای هنر شناخت چراکه از دنیای تئاتر به سینما و تلویزیون راه یافت و تجربه های کاری او در تئاتر بیشتر از سینما و تلویزیون است.

نیما شعبان نژاد در خندوانه.

حضور نیما شعبان نژاد در تلویزیون

یکی از اتفاقات مهم در زندگی هنر نیما شعبان نژاد آشنایی او با رامبد جوان و حضور در برنامه خندوانه است.

بازی در مجموعه خندوانه و اجرای کاراکترهای مختلف از نیما شعبان نژاد چهره محبوب تر و شناخته شده تری نزد مردم ساخت و باعث شد تا اغلب مخاطبان او را با عنوان نیمای خندوانه بشناسند.

سریال رهایم نکن به کارگردانی محمدمهدی عسگرپور در سال ۹۷ اولین تجربه بازیگری نیما شعبان نژاد در سریال تلویزیونی است.

ورود نیما شعبان نژاد به خندوانه

نیما شعبان نژاد بعد از ۱۰ سال فعالیت در تئاتر با بازی در برنامه خندوانه در کنار رامبد جوان به شهرت رسید.

این بازیگر جوان در سال ۱۳۹۵ توسط محمد زیکسازی که در خندوانه نقش استاد کهنمویی را بازی می کرد به خندوانه و رامبد جوان معرفی شد و در این مجموعه در شخصیت های مختلفی به ایفای نقش پرداخته است.

نیما شعبان نژاد با ایده های خلاقانه ای که در ذهن دارد اکثر کاراکترهای مختلف خودش در خندوانه را خلق کرد و با توافق رامبد جوان مقابل دوربین برد و مورد استقبال قرار گرفت.

 نیما شعبان نژاد

اولین تجربه بازیگری نیما شعبان نژاد در نمایش خانگی

نیما شعبان نژاد بعد از حدود ۱۰ سال فعالیت در دنیای نمایش در برنامه خندوانه مقابل دوربین رفت و اجرای او مورد توجه بسیاری از اهالی دنیای هنر قرار گرفت و برای بازی در فیلم و سریال انتخاب شد.

سریال های نمایش خانگی نیما شعبان نژاد

نیما شعبان نژاد تابحال در دو سریال نمایش خانگی ایفای نقش کرده است که در ادامه به آنها اشاره میکنیم.

سریال ممنوعه

سریال ممنوعه به کارگردانی امیر پورکیان اولین سریال نمایش خانگی نیما شعبان نژاد بود که زمستان سال ۹۶ مقابل دوربین رفت.

نیما شعبان نژاد در سریال ممنوعه یکی از متفاوت ترین نقش هایش را ایفا کرد و از شهریورماه سال ۹۷ با این سریال مهمان خانه های مردم شد.

نیما شعبان نژاد در خندوانه

سریال هیولا

سریال هیولا به کارگردانی مهران مدیری و تهیه کنندگی سیدمصطفی احمدی دومین تجربه بازیگری نیما شعبان نژاد در شبکه نمایش خانگی است.

این سریال مهران مدیری از آذرماه سال ۹۷ مقابل دوربین رفت و از اردیبهشت ماه سال ۹۸ تا شهریورماه پخش شد و نیما شعبان نژاد در این سریال ایفاگر نقش هوشمند کامروا بود.

اولین تجربه بازیگری نیما شعبان نژاد در سینما

نیما شعبان نژاد بعد از تجربه های متعدد بازیگری در تئاتر و تلویزیون به سینما هم راه یافت.

این بازیگر جوان که تجربه همکاری با امیر پورکیان را در سریال ممنوعه داشت بار دیگر در فیلم سینمایی آینده با این کارگردان همکاری کرد.

فیلم سینمایی آینده به تهیه کنندگی سیدضیا هاشمی فیلمی اجتماعی است که نیما شعبان نژاد در کنار هنرمندانی چون پانته آ بهرام، کامبیز دیرباز، امیر جعفری، شهرام قائدی و… در این فیلم ایفای نقش کرده است.